Aktuality


Český statistický úřad prodloužil online fázi sčítání. Umožní tak sečíst se přes internet až do 11.5.2021. 

Od 27. 3. do 9. 4. 2021  11. 5. 2021 se lidé budou moci sečíst přes webovou nebo mobilní aplikaci z pohodlí domova, bez nutnosti dalšího kontaktu se sčítacím komisařem. Jedinou podmínkou online sečtení je přístup k internetu.

Ten, kdo se z jakéhokoliv důvodu nebude moci sečíst online, vyplní v druhé fázi sčítání klasický listinný formulář, a to od 17. 4. do 11. 5. 2021. Za velmi přísných hygienických opatření ho občan získá od sčítacích komisařů spolu s odpovědní obálkou.

Podrobné informace naleznete na tomto odkaze: https://www.czso.cz/csu/scitani2021

Pokud bude mít někdo ze seniorů ve věkové kategorii 70+ a 65+ zájem o pomoc s registrací při očkování proti onemocnění Covid 19, nechť se s důvěrou obrátí na obecní úřad ve Výklekách v úředních dnech a hodinách.

Rádi Vám s online registrací k očkování pomůžeme. 

Veškeré aktuální informace naleznete na 

www.koronavirus.mzcr.cz 

https://www.krajpomaha.cz

 

V průběhu měsíce března dojde ke znovuotevření lékárny ve Velkém Újezdě.

Otevírací doba a datum otevření bude upřesněno. 

Aktualizace informace k 6.4.2021 : 

Společnost, která bude provozovat lékárnu ve Velkém Újezdě, zahájí provoz až po obdržení všech potřebných povolení k provozu lékárny. Otevírací doba bude včas zveřejněna.

CHARITA OLOMOUC nabízí, nebo již přímo poskytuje ve naší obci pečovatelskou službu.

Mnoho seniorů, nebo jejich blízkých hledá v tíživé situaci služby, které by jim pomohly s péčí a s úkony, které již sami nezvládají. Jednou z možností je nabídka služeb CHARITY OLOMOUC. Více informací v přiloženém letáku.